Daar komen ze weer

Ja, alweer horen we de tien geboden. Daarin klinkt vooral door wat we niet mogen. Maar als we met andere oren luisteren worden we uitgenodigd om een leefbare wereld te maken waar alle mensen het goed hebben. Helaas is dat nog steeds niet zo. Er is veel onrecht tussen landen. Het verschil tussen arm en rijk wordt groter. Rijkdom en het consumptiegedrag van rijke landen zorgt voor schade aan de wereld, aan het milieu, aan de mensen in ontwikkelingslanden. Anderen worden de dupe van onze ‘hebberigheid’. Gelukkig kunnen we er nog iets aan doen. Het is nog niet verloren. Tijdens de vasten kunnen we een beetje minderen zodat de ander een beetje meer krijgt. Help mee met Vastenactie. Samen ondersteunen we mensen in bijvoorbeeld Zambia. Jongeren leren daar technische vaardigheden waardoor ze meer kans maken op een baan Patrick heeft die kans gekregen en hij zet zich nu in voor weer anderen. Hij leert mensen met een beperking om zichzelf te kunnen redden. Hoe mooi kan het zijn. Niet luisteren naar wat we niet mogen doen, maar horen wat allemaal wel kan. Wij kunnen helpen. Wij maken het verschil.
Maak uw bijdrage over op bankrekening
NL 21 INGB 0000 0058 50 t.n.v. Vastenactie den Haag.
diaken Gerrit Fennema

Diaken Gerrit Fennema